Banner
صفحه اصلی > دربارهی ما

TOPTION ارائه دهنده راه حل حرفه ای آزمایشگاه است، و همه متعهد به ارائه بهترین راه حل ها و محصولات برای مشتریان جهانی، که در زیست شناسی، شیمی، داروسازی، تجزیه و تحلیل محیط، غذا، تحقیقات علمی و غیره کار می کنند. صرف نظر از زمینه ای که در آن کار می کنید، ما تلاش برای هدف مشابه را ادامه دهید تا بهترین راه حل ها و محصولات را برای شما فراهم آورید تا تحقیقات خود را دقیق تر و کارآمد تر انجام دهید.


دفتر مرکزی TOPTION واقع در Xi'an، چین، که در آن صدها دانشگاه و موسسات پژوهشی خود را، و مشهور به عنوان هزاران سال فرهنگ طولانی خود را. فرهنگ عمیق و قوی علمی محصولات، راه حل ها و خدمات بهتر برای شما به طور مداوم.


محصولات اصلی شامل راکتور سنتز شیمیایی، یخچال روتاری، اواپراتور نازک فیلم، راکتور فتوشیمیایی، راکتور با فشار بالا، خشک کن یخ، خشک کن اسپری و غیره است. نام تجاری TOPTION نام تجاری مشهور در بیش از 70 کشور و مناطق است، پشتیبانی فنی برای ده ها از هزاران سازمان برای حل مشکلات در تحقیقات خود، ویژه برای دانشگاه، موسسات تحقیقاتی، صنایع، سازمان های بازرسی، و غیره. پیشرفت تکنولوژی و بهبود زندگی انسانی، ماموریت اجتماعی TOPTION است.


ما بر این باوریم که تنها کیفیت عالی، تکنولوژی پیشرفته ترین، کامل ترین راه حل و خدمات حرفه ای، می تواند ماموریت TOPTION و چشم انداز را تحقق بخشید . بنابراین ما به طور مداوم نوآوری و کار سخت را ادامه خواهیم داد تا بهترین راه حل ها و محصولات را برای شما فراهم کنیم و تحقیق دقیق تر و کارآمد را انجام دهیم.

ما یک تیم جوان، حرفه ای و خلاق هستیم

ما تیم مشتری محور و مسئول هستیم.


ماموریت ما: تحقیق خود را دقیق تر و کارآمد تر کنید.

چشم انداز ما: تبدیل شدن به بهترین ارائه دهنده راه حل آزمایشگاه در جهان است.

ارزش ما: به اشتراک گذاری و برنده پیروزی، موفقیت مشتری، سپاسگزار باش، در حال رشد، نوآوری و مسئولیت.