جستجو

مخزن ذخیره اتانول

1. مخزن ذخیره اتانول از مواد فولاد ضد زنگ ، طرح لایه ای ژاکت دار برای خنک سازی اتانول ساخته شده است.

2. کنترل کننده ضد انفجار ، سطح زبان ، سنسور دما PT100 و دمای هوا. طراحی نشانگر

3. پشتیبانی از سفارشی سازی.

جزئیات محصول

TOPTION کارخانه مخزن ذخیره سازی مارکتانول به طور مستقیم با رقابتی ترین قیمت فروش می شود ، این نوع مخزن ذخیره سازی از مواد با کیفیت بالا از فولاد ضد زنگ ساخته شده است ، دارای طراحی کنترل کننده ضد انفجار برای محافظت از ایمنی اپراتورها ، طراحی سطح زبان برای دانستن حجم اتانول در مخازن به وضوح ، سنسور دما و PT100 و نشانگر دما برای اندازه گیری سریع دمای اتانول. پمپ سانتریفیوژ برای انتقال اتانول خنک شده به سیستم استخراج به طور مداوم ، پایدار ، یکسان است. این مخزن ذخیره اتانول با نام تجاری TOPTION است که بصورت حرفه ای برای مشتریانی که در صنعت cbd کار می کنند طراحی شده است.


ethanol storage tank
storage tanks usage


مخزن ذخیره سازی از جنس استنلس استیل در طرح بالا دارای طرح لایه ای است ، می تواند با چیلرها متصل شود تا از قبل اتانول / الکل را خنک کند ، و مجهز به پمپ سانتریفیوژ است که می تواند الکل سرد را به طور مستقیم به تجهیزات استخراج منتقل کند ، این طراحی نه تنها برای اپراتورها ، بلکه ایمنی اپراتورها را نیز تضمین می کند.


TOPTION به عنوان تولید کننده گواهینامه ISO CE تجهیزات آزمایشگاهی با بیش از 15 سال تجربه ، پشتیبانی فنی و سفارشی سازی حرفه ای مخازن ذخیره سازی را شامل می شود ، شامل یک لایه ، دو لایه ، نوع عمودی ، نوع افقی ، کنترل کننده ضد انفجار ، مشاهده طراحی نور و غیره بنابراین مخزن ذخیره سازی دارای کاربرد گسترده ای شامل اتانول پیش کریو ، مخزن تغذیه برای اواپراتورها ، مخزن بافر پس از فرآیند استخراج سانتریفیوژ و غیره است.

storage tanks structure

storage tanks motor

storage tanks level guage

jacketed storage tanks


تصاویر دقیق فوق به طور کامل منعکس کننده اهمیت بسیار زیاد تیم مهندس TOPTION در طراحی محصول است ، اطمینان حاصل می کند که مخزن ذخیره اتانول از استانداردهای حفاظت از محیط زیست برخوردار است ، از ایمنی اپراتورها ، راحتی استفاده و الزامات عملکردی قبل از انجماد الکل اطمینان کامل می یابد. اگر می خواهید تأمین کننده مخزن ذخیره سازی را پیدا کنید ، می خواهید آن را مستقیماً از کارخانه با قیمت مناسب خریداری کنید ، تماس بگیریدinfo@toptionlab.comاکنون.


3rd party certification of lab equipment
lab equipment exhibation

اگر به دنبال مواد شیمیایی ، زیست شناسی ، دارویی و مواد معدنی گریز از مرکز از تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و کارخانه های چین هستید و یا سفارشی سازی مخزن ذخیره اتانول را بررسی می کنید و با یک تامین کننده حرفه ای در چین همکاری می کنید ، لطفاً با Toption Instrument تماس بگیرید.

Hot Tags: مخزن ذخیره اتانول ، چین ، تولید کنندگان ، کارخانه ، تامین کنندگان ، تامین کننده در چین ، قیمت ، سفارشی سازی ، طراحی ، مواد شیمیایی ، زیست شناسی ، دارویی ، مواد غذایی ، برای فروش

یک جفت: استخراج اتانول روغن کنف

بعدی: مخازن ذخیره سازی

پرس و جو

You Might Also Like