جستجو

چین Lyophilizer نحوه انتخاب Lyophilizer?

Date:Aug 09, 2016

نحوه انتخاب Lyophilizer

خلاء یخ خشک کن به طور گسترده ای در پزشکی و داروسازی و تحقیقات زیست شناسی و صنایع شیمیایی و تولید مواد غذایی استفاده می شود. دلیل چرا lyophilizer چنان محبوب شده است در حال حاضر این است که: پس از یخ خشک کردن محصولات آسان تر برای حفظ و نگهداری طولانی مدت و می تواند به حالت اولیه برگردانده و حفظ خصوصیات chemial و بیولوژیکی بعد از سیراب شدن.

پیدا کردن بهترین یخ خشک کن برای نیازهای شما:

انواع Lyophilizers:

1) با توجه به یخ خشک کردن ظرفیت -آزمایشگاهی خلاء یخ خشک کن, را خلاء یخ خشک کردن ماشین، lyophilizer های صنعتی;

According 2) به روش حرارت - یخ خشک، روغن سیلیکون حرارتی گرمکن برقی یخ خشک کن;

According 3) به برنامه های مختلف - خانگی یخ خشک کن, آزمایشگاه خلاء یخ یخ خشک کن و پزشکی و دارویی خلاء خشک کردن ماشین lyophilizer مراقبت های بهداشتی محصولات غذایی صنعتی lyophilizer، و غیره.

2 نوع مواد است که نیاز به یخ خشک کردن تصمیم یخ خشک شدن ظرفیت:

1) آزمایشگاه استفاده یا تولید مقیاس کوچک، غذايي و یا میوه خشك كردن انجمادي، مهندس TOPTION TOPT-10/12/18 سری کن یخرا نشان می دهد;

Xeraphium 2), ژن, واکسن, xeraphium, کاملیا یخ خشک می تواند انتخاب TPV سری را lyophilizer;

3) آنزیم، گرافن، پنبه hemostatic، سرچماقی ها، dendrobe، پنی سیلین بطری، پزشکی و دارویی استفاده, شما می توانید انتخاب GZL سری lyophilizer;

4) سبزیجات، میوه، صنایع غذایی، بهداشت و درمان مراقبت از محصولات lyophilizer، شما می توانید انتخاب سری GZVF.

3 قفسه سبک - فله و Stoppering دو نوع:

قفسه سبک فله در محل ثابت هستند، برنامه های آن شامل اما نه محدود به: API و تشخیصی و بافت و کیت های جراحی, و غیره. واحد stoppering قفسه متحرک است که اغلب مورد استفاده برای فشرده سازی جلو به ویال تحت شرايط خلاء است. علاوه بر این، قفسه stoppering نیز برای کمک به چرخه CIPمی توان.

4 كندانسور مکان: داخلی و خارجی:

خازن های داخلی ارزان و ارائه جریان بخار بدون محدودیت. با شیر انزوا برای جدا کردن محصول از کندانسور کندانسور خارجی تامین می شود. این محصول می تواند حفاظت از بازسازی در طول قطع برق و میعانات گازی از محیط اتاق تمیز نگه می دارد.

5.Material: 304SS و 316SS:

در حالی که 304 L بیشتر در مواد غذایی درجه و صنعتی برنامه های کاربردی استفاده می شود 316 L به طور معمول در داروسازی و بیوتکنولوژی برنامه های کاربردی استفاده می شود.

سوالات بیشتر:

ISO و CE خبره lyophilizer سازنده TOPTION مهندس آماده و به پاسخ سوالات خود و شما در جاده به توقف کامل کن برای نیازهای خاص شما در دسترس است.

یک جفت: صفحه نمایش ال سی دی Lyophilizer چه تنظیمات یخ خلاء خشک کن شده است؟

بعدی: Rotavapor چین دریافت تست سرعت از TOPTION روتا اواپراتور تولید کننده