جستجو

چگونه بالا سرعت سانتریفوژ اسپری خشک کن کار? سرعت بالا سانتریفوژ اسپری خشک کن کارخانه چین

Date:Dec 20, 2016

چگونه بالا سرعت سانتریفوژ اسپری خشک کن کار? TOPTION به عنوان ISO andamp; م گواهی اسپری خشک کن سازنده، سهم بالا سرعت سانتریفوژ اسپری خشک کن اصل کار برای شما:

1. اسپری خشک کردن استفاده می شود به طور گسترده در فن آوری مایع شکل دادن و خشك شدن صنعت است.

مناسب برای: از راه حل، امولسیون تعلیق مایع و شکل پذیری خمیر خام مایع تولید شده در پودر و گرانول یا بلوک محصول جامد. بنابراین، زمانی که نهایی productsand #39; چگالي آب باقی مانده چگالی و شکل ذرات باید استاندارد دقت را تامین کند. اسپری خشک کردن یکی از فرایند ایده آل است.

2. پس از گرم کردن و فیلتر کردن، هوا آمده به توزیع کننده هوا است که در بالای خشک کن، هوای گرم به طور مساوی فزاینده در آمده به اتاق برای خشک کردن. مواد مایع از طریق atomizer سرعت گریز از مرکز که در بالای برج بدن، اسپری (دوار) به غبار بسیار خوب مهره های مایع تماس با هوای گرم و در مدت زمان بسیار کوتاه را می توان خشک به عنوان محصولات به پایان رسید. محصولات تمام شده به طور مداوم خروجی از پایین برج خشک و سیکلون جدا کننده توسط اگزوز فن تخلیه هوا ساخت.

3.Features:

1) سرعت خشک شدن سریع، سطح منطقه ignificantly بعد از مواد مايع، در جریان هوای گرم سم پاشی، می تواند تبخیر آنی حدود 95% - 98% رطوبت،خشک کردن زمان نیاز تنها چند ثانیه، به ویژه مناسب برای خشک کردن مواد حساس حرارتی.

2) محصول خوب یکنواختی سیالیت و حلالیت خلوص بالا و با کیفیت خوب است.

3) خط تولید عملیات ساده و راحت و کنترل است.برای 40-60% رطوبت (مواد خاص به 90% برسد می تواند) مایع، می تواند خشک برای محصولات پودر در یک زمان پس از خشک کردن donand #39; t نیاز به خرد کن و غربالگری، کاهش روند تولید، خلوص محصول را بهبود می بخشد. اندازه محصول ذرات، چگالی، رطوبت درون محدوده های معینی را می توان با تغییر شرایط عملیاتی تنظیم، کنترل و مدیریت بسیار مناسب هستند.

سرعت بالا سانتریفوژ پاششی سفارشی، مخاطب خوش آمدیدinfo@toptionlab.comبرای سفارشی کردن.

یک جفت: گزارش تست شیمی 2500 ml سنتز هیدروترمال راکتور چین اتوکلاو دستگاه کارخانه

بعدی: خلاء اواپراتور قیمت آزمایشگاه Rotovap برای فروش، چقدر از تبخیر کننده دوار?