جستجو

چه کار Rotavap به حذف حلال می کند؟

Date:May 11, 2016

Rotavap نیز به نام روتاری اواپراتوروکیوم روتاری اواپراتورrotavapor یا روتاری اواپراتور، و غیره. Rotavap نوع ابزار آزمايشگاهي به حذف حلال ها از نمونه های خود را با تبخیر است.

به عنوان مزیت بیشتر بالا کارآمد و ملایم،روتاری اواپراتوربه طور گسترده ای نیز در پخت و پز مولکولی برای تهیه عرقیات و عصاره مدرن آزمایشگاه آلی جدا "کم جوش" حلال مانند هگزان و یا اتیل استات، و غیره.

برای تنظیم تبخیر کننده دوار, اصلی آن شامل آب / روغن حمام سانتریفوژ فلاسک فلاسک مجموعه کندانسور پمپ خلاء خنک کننده دستگاه گردش خون، اگر ظرفیت بیش از 10 لیتر، نیاز به تجهیز با سيستم ضد انفجار، و غیره.

Rotavap کل فرآیند کار بسیار ساده است:

1. پس از متصل پمپ خلاء کل تبخیر کننده دوار خواهد آمد در شرایط فشار منفی، نمونه هاي پژوهش خود (فاز مایع) را می خورد در فلاسک دوار پس از پایان مواد شارژروتاری اواپراتور begain چرخش با سرعت ثابت.

2 زیر آب حمام / روغن حمام گرم تابع وجود ظاهر می شود نازک در دیواره فلاسک بخار تبخیر از طریق کندانسور به پایان condenseration، چرخش و حلال شما حذف خواهد شد در مجموعه falsk جمع آوری شده.

3 دستگاه گردش خون colling availbale تصعيدی،است.

شرح این مورد روند کار ساده تبخیر کننده دوار, کمک شما درک چگونه تبخیر کننده دوار به پایان remolving حلال از نمونه و چرا پمپ خلاء و دستگاه circulationg لازم است? اما شما می دانید مختلف روتاری اواپراتور شما اثر تبخیر مختلف کمک خواهد کرد.

بنابراین نتیجه میزان تبخیر می گردد توسط چه عواملی است؟ این سوال شما نیاز به دانستن:

1. دمای حمام گرم.

2 اندازه چرخش بالن و جمع آوری بالن.

3 فشار خلاء.

4 سرعت چرخش.

بالا تبخیر کارآمد تحت matrial نقطه جوش، نهایت حاصل تحقیقات خود را دقیق تر و کارآمد، بنابراین اگر شما را در آزمایشگاه شیمی کار پخت و پز مولکولی برای تهیه عرقیات و عصاره مدرن آزمایشگاه آلی، و غیره. خوش ارتباط با TOPTION، ما با ارائه 24 ساعته/7days خدمات خود را هر تصعيدی، پاسخ به سوالات ( info@toptionlab.com).

یک جفت: اواپراتور فیلم پاک کار اصل

بعدی: مینی آزمایشگاه روتاری اواپراتور طراحی جزئیات