جستجو

چگونه Rotovap آشپزی در خانه? دستور العمل های تبخیر کننده دوار

Date:Jul 21, 2016

تبخیر کننده دوار ابزار مورد استفاده برای تقطیر حلال است، به طور کلی در آزمایشگاه های شیمی کاربردی، اکنون بیش تر در آشپزخانه برای پخت و پز خانواده تبدیل شدن به محبوب است. اواپراتور روتا آشپزی در خانه را برشمرد:

1. تمرکز ناب ترین و تازه ترین طعم از خون نارنجی با حذف آب.

2. استخراج طعم مورد نظر از مخلوط الکل و سبزی و میوه بدون مخلوط گرم کردن.

3 استخراج شربت و شربت را از شراب.

4 aquavit خانگی، مشروب خانگی شکلات از مایع مخلوط کردن شکلاتی و ودکا، و غیره.

5. قندها و اسیدهای و رنگ و ترکیبات تلخ ترین جدا از عطری، الکل، آب و مولکول های کوچک طعم، و غیره.

شما رسیدن به این هدف چگونه کمک روتاری اواپراتور?

1.اواپراتور روتا تقطیر تابع است که مخلوط با توجه به اجزای آن بر نوسانات مختلف خود را در فرآیند تبخیر و تراکم (مایع-گاز-مایع)، برای کمک به شما جدا می تواند شما مورد نظر کردم مایع.

2 شما همچنین می توانید تقطیر rotavapor به عنوان جدایی از طریق تقطیر با rotovap برای جدا کردن ترکیبات مواد غذایی از یکدیگر بدون تغییر آنها را درک کند.

مزایای انتخاب روتا اواپراتور آشپزی در خانه:

1.روتاری اواپراتور با گارانتی پمپ خلاء تمام فرآیند تبخیر تحت خلاء تمام بیماری است که می تواند نقطه جوش مواد را کاهش می دهد، به پایان رسید مواد به دمای بالا گرما نیاز نیست نه تنها می تواند حمایت از عملکرد اصلی مواد اما همچنین تبخیر می تواند کارآمد تر و دقیق را.

2 تبخیر فلاسک غوطه ور در حمام آب گرم (و یا روغن حمام 150 درجه)، افزایش سطح محصول تا حد زیادی سرعت تقطیر و همچنین از طریق انتقال گرما همرفت اجباری، مخلوط به طور مساوی مخلوط و به گرم نگه داشتن پایدار را ترویج، حتی تبخیر.

3.evaportor روتا خازن است کاملا مهر و موم شده و ساخته شده از شیشه ای است که آسان به صورت بصری نظارت و تنظیم است. از طریق این روش می تواند تقریبا 100% از حلال بازیابی کنید.

ISO و CE خبره روتاری اواپراتور تولید کننده واقع در چین، روتا اواپراتور ارائه سفارشی برای مشتریان جهانی بدون توجه به شما کار در آزمایشگاه و یا می خواهید rotovap در خانه پخت و پز، تماس با info@toptionlab.com آمدید سرویس 24 ساعته/7days.

یک جفت: Rotavapor چین دریافت تست سرعت از TOPTION روتا اواپراتور تولید کننده

بعدی: چگونه برای تمیز کردن خلاء فیلتر تصفیه خلاء Buchner قیف روش تمیز کردن