جستجو

چگونه رآکتور هتسس شیشه ای را حفظ کنیم؟

Date:Nov 17, 2020

درستراکتور شیشه ایروش تعمیر و نگهداری نه تنها می تواند عمر خدمات راکتور گسترش, بلکه حفظ کار سازگار با کارایی بالا از رگ واکنش شیشه ای. اجازه دهید نگاهی به چگونگی حفظ رآکتور تصاحب شیشه ای بینذاریم، امیدوارم بتواند به شما کمک کند.


glass distillation reactor


1. با دقت بررسیژاکت راکتور شیشه ایقبل از استفاده، چه بطری شیشه ای و چه کندانسور شکسته است و رابط سازگار است، توجه به آرامی مصرف و قرار دادن قطعات شیشه ای.


2. لطفا پاک کردن رابط با پارچه نرم (دستمال به جای) ، و سپس گسترش کمی گریس خلاء. (پس از استفاده از گریس خلاء، باید آن را به خوبی پوشش داد تا از ورود به خاک جلوگیری شود.)


3.رابط های راکتور شیشه ای را نمی توان بیش از حد محکم پیچ خورده, که نیاز به حمل در شل دوره ای برای جلوگیری از تشنج اتصال به عنوان قفل طولانی مدت.


4.اولا روشن سوئیچ منبع تغذیه، و سپس راکتور را به اجرا از آهسته به سریع؛ در هنگام توقف راکتور شیشه ای دو لایه، دستگاه باید در حالت توقف باشد، و سپس سوئیچ را خاموش کند.


5.سوئیچ PTFE در همه جا را نمی توان بیش از حد سخت سفت, در نتیجه به راحتی آسیب رساندن به شیشه.


6.پس از اتمام استفاده از آن در هر بار، لکه های روغن، لکه و حلال باقی مانده از سطح راکتور باید با یک پارچه نرم برداشته شود تا آن را تمیز نگه دارید.


7.به طور منظم در تمیز کردن به حلقه آب بندی حمل, روش است - حذف حلقه آب بندی, بررسی کنید که آیا شفت با خاک است, پاک کردن آن را با یک پارچه نرم, کت کمی گریس خلاء, دوباره نصب آن و حفظ روغن کاری شفت و حلقه آب بندی.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب ، بهره برداری و نگهداری از تجهیزات راکتور های شیشه ای ، لطفا احساس رایگان برای تماس باinfo@toptionlab.com، و یا اگر شما می خواهید برای خرید یک راکتور شیمیایی، ما ارائه سفارشی سازی حرفه ای و پشتیبانی از بازرسی شخص ثالث است.


یک جفت: چگونه دستگاه عصاره های گیاهی را انتخاب کنیم؟

بعدی: چرا دکاربوکسیلاسیون در فرآوری روغن CBD مهم است؟