جستجو

مشتری هند Jacketed راکتور های شیشه ای با خودکار PLC کنترل سیستم دو لایه شیشه واکنش کشتی

Date:Dec 13, 2016

مشتری هند راکتور jacketed شیشه ای پی ال سی سیستم های کنترل خودکار سفارشی، TOPTION نام تجاری دو لایه شیشه واکنش رگ است ایده شیشه واکنش کشتی به کار جدید سنتز مواد مخلوط همگن واکنش استخراج و تخليص تقطیر و تصفیه نمونه.

ازپی ال سی سیستم های کنترل خودکار از دو لایه شیشه واکنش کشتی, شما می توانستيم زیر توابع اساسی تحقیق خود را دقیق تر و کارآمد:

1. کامل محلی زبان منوی رابط صفحه نمایش را نشان می دهد شرایط کار رآکتور عملیات انتخاب پارامتر ها تجزیه و تحلیل داده ها. با توجه به لوله تجهیزات خط PID طراحی شده برای رسم رابط عملیات.

2. با آنلاین نمایش عملکرد مانند صفحه نمایش دما و تمام motorsand #39; پارامترهای وضعیت زمان واقعی، و غیره.

3. اطلاعات آنلاین همه به داده های تاریخچه و صفحه نمایش به عنوان صفحه نمایش منحنی so به عنوان به ذخیره می شود می تواند راحت برای تجزیه و تحلیل پس از آن. و داده های تاریخچه به دیسک زیر صادر می شود و می تواند استفاده از اکسل برای باز کردن andamp. تجزیه و تحلیل.

4 سیستم ورود به سیستم محافظت از حقوق، سیستم احراز هویت سه سطح است. و رهبر می تواند مدیریت کاربران.

5 سیستم می تواند سازگار با سیستم عامل کامپیوتر تعامل با کامپیوتر، بنابراین به عنوان درک کنترل از راه دور را از طریق TCP/IP تمام داده ها و یا عامل به دستورات و ثبت مستمر اطلاعات پس زمینه ذخیره و رسم منحنی، اپراتور مناسب برای بررسی داده های تاریخچه و بازیابی.

سفارشی دو لایه شیشه راکتور با سیستم کنترل PLC:info@toptionlab.com خدمات 24 ساعته/7days.

یک جفت: نحوه استفاده از سونوگرافی نانومتر مواد Emulsifying پراکندگی ساز تلگراف مواد التراسونیک

بعدی: نحوه استفاده از روتاری اواپراتور سیستم تقطیر تولید کنندگان خلاء تبخیر کننده دوار