جستجو

آزمایشگاه با استفاده از خلاء تبخیر کننده دوار، کنترل کننده خلاء تبخیر کننده دوار

Date:May 30, 2016

شما اغلب با تامین زیر مسائل هنگامی که عمل روتاری اواپراتور خلاء:

1. کم دریافت نرخ تبخیر خوب است.

2. پمپ خلاء بازهای قوی خورده شود.

3. مضر گاز فرار.

4. ناگهانی حلال تداوم.

تبخیر کننده دوار ابزار ایده برای غلظت خشک کردن لازم است و بازیافت در صنایع شیمیایی و دارویی و مواد غذایی، حفاظت از محیط زیست، دانشگاه ها و کالج ها، تحقیقات آزمایشگاهی و غيره. بدون توجه به آزمایشگاه با استفاده از روتاری اواپراتور و یا در مقیاس بزرگ صنعتی روتاری اواپراتور اگر مشکلات اغلب اتفاق می افتد در طی آزمایش خود را قطع روند آزمون... زباله کار زمان، زباله، اثر تحقیقات خود را دقیق و کارآمد.

چرا این مشکلات اغلب اتفاق می افتد?

سیستم تبخیر کننده دوار درجه خلاء است بالاتر از دلیل ممکن است طبیعی است.

اگر درجه خلاء بالا باشد، حلال بخار می شود درجه حرارت بیش از حد کم است بنابراین نمی تواند کارآمد جمع آوری شده است. انتشار خلاء نیاز است اما اگر درجه خلاء بسیار کم است مشکلات دیگر رخ خواهد داد.

چگونه برای جلوگیری از این مشکلات

برای جلوگیری از این مشکلات، ما نشان می دهد شما را به تجهیز کنترل کننده خلاء و دمای پایین و خنک کننده گردش خود اواپراتور روتاری عنوان قادر در میزان مناسب خلاء و متراکم شدن درجه حرارت برای عملکرد کارآمد و پایدار و امن.

مورد استفاده برای تعیین تبخیر کننده دوار، نمایش و کنترل میزان خلاء در سیستم هدف بخصوص در فرآیندهای جداسازی، تغلیظ کم محلول دمای جوش. میزان دریافت حلال به 99% حتی برای کم جوش حلال حرارت بالا می برد.

-دریچه های الکترومغناطیسی ساخته شده است.

-در کنترل پورت قدرت پمپ خلاء مجهز است.

-با بافر بطری و بطری فیلتر برای محافظت.

مدل

VC100B

محدوده اندازه گیری

0 105kPa

تعیین محدوده

2.0 ~ 90kPa

قطعنامه

0.1kPa

ظرفیت بار

370W 220V

قدرت

220V، 50 / 60Hz

ابعاد (سانتیمتر)

34 * 16 * 39 ساعت

توجه: برای پمپاژ گاز با پودر و یا دانه.

برای نگهداری در میزان خلاء مناسب و درجه حرارت برای عملکرد کارآمد و پایدار و امن تغلیظ، این دلیل چرا روتاری اواپراتور اکثر مشتریان ترجیح می دهند کنترل کننده خلاء برای تجهیزات آزمایشگاه rotavapor خود است. TOPTION به عنوان ISO و گواهی کننده روتاری اواپراتور م، ارائه سفارشی rotavapor و مرتبط با کنترل کننده خلاء خوش آمدید تماس با nicole@toptionlab.com (24 ساعت/7days سرویس).

یک جفت: زمان کوتاه مینی پودر شیر خشک کردن اسپری خشک کن

بعدی: Rotavapor پمپ های خلاء، عمل تبخیر کننده دوار کار Rotavapor چه کند؟