جستجو

آزمایشگاهی حرارت دستگاه حرارت گوشته

Date:May 18, 2016

TOPTION آزمایشگاه حرارت گوشته دارای صفحه نمایش دیجیتال گرمایش گوشته با تکان دهنده مغناطیسی، نمایشگر دیجیتال ترموستات گرمایش گوشته، گوشته و حرارت diplay دیجیتال هوشمند، و غیره. ابزار ایده آل برای آزمایشگاه کنترل دقیق دمای بالا حرارت آزمایش، به طور گسترده ای در موسسات تحقیقاتی محبوب و آزمایشگاه استفاده می شود.

مغناطیسی گوشته های تکان دهنده حرارت دیجیتال نمایش حرارت گوشته ترموستات گرمایش گوشته

1.مغناطیسی تکان دهنده حرارت گوشته: بالا حرارت گوشته و تحت تکان دهنده مغناطیسی devide سنتز واکنش اقتصادی و عملی تکان دهنده دستگاه، مدت خدمت زندگی. این نوع پوشش و حرارت پشتیبانی از بیش از یک گرم mantles در هر دستگاه، اتخاذ فولاد مغناطیسی قوی بور مغناطیسی با کارایی بالا temp. مقاومت، حتی 250℃ نیز از دست داده نه مغناطیس.

معمولا به 1000 میلی لیتر - 50 ml بالن ته صاف بالن ته گرد و حرارت راکتور سنتز هیدروترمال و تکان دهنده مغناطیسی استفاده می شود. بنابراین این نوع مغناطیسی تکان دهنده حرارت گوشته آزمایشگاه ایده آل حرارت دستگاه برای چند منظوره است و به طور گسترده ای در موسسات تحقیقاتی محبوب و آزمایشگاه استفاده می شود.

2.دیجیتال نمایش حرارت گوشته با همزن مغناطیسی اتخاذ فولاد مغناطیسی قوی بور مغناطیسی با درجه حرارت بالا مقاومت در برابر عملکرد حتی 250℃ نیز از دست داده نه مغناطیس. استفاده از ژاپن سرعت ثابت و مداوم موتور فعلی، ثبات سرعت کم سر و صدا چرخش و پشتیبانی به طور مداوم کار. دمای این نوع گرمایش همزن مغناطیسی مناسب برای مدرن نوع جدید به طور مداوم کار آزمایشگاهی و دقت تحقیق لوازم جانبی تجهیزات و موسسات تحقیقاتی، و غیره است.

3.ترموستات گرمایش گوشته با diplay دیجیتال نمایشگر دیجیتال هوشمند thermastat گوشته و حرارت است که ابزار ایده آل برای آزمایشگاه کنترل دقیق دمای بالا حرارت آزمایش است. خود پانچ یک بار تشکیل، بالا درب استفاده الکتریکی فرآیند پوشش، عروق رسیدن سطح بیش از 60% به عنوان استفاده از روش حرارت کروی و حرارت را می تواند.

بنابراین ترموستات گرمایش گوشته خود کاملا مزایا: درجه حرارت بالا دقیق اندازه گیری درجه حرارت کمی عجله به راحتی تنها عامل کلیدی، دو صفحه نمایش، ترموکوپل اندازه گیری temp.، سیلیکون کنترل کنترل خروجی، 160V-240V گسترده ولتاژ برق منبع محدوده، با قطع سیستم حفاظت، سرعت، گرمایش حرارت مناسب و به راحتی عملیات، عمر طولانی.

4. بیشتر حرارت گوشته سفارشی به شرح زیر:

حرارت گوشته آزمایشگاه ایده آل گرمایش دستگاه برای چند منظوره, آن می تواند برای بالن ته صاف, بالن ته گرد، سنتز هیدروترمال راکتور و حرارت و تکان دهنده مغناطیسی استفاده تا محبوب خود را در موسسات تحقیقاتی و آزمایشگاه. TOPTION ارائه و حرارت گوشته سفارشی بر اساس نیازهای واقعی خود:info@toptionlab.com (24 ساعت/7days سرویس).


یک جفت: بررسی موارد فیلیپین التراسونیک تمیز کننده بازخورد مشتری

بعدی: تبخیر کننده دوار عامل قوانین