جستجو

داروسازی یخ خشک کن با CIP & سیستم SIP

Date:Apr 12, 2016

TOPTION CIP و SIP سیستم خلاء یخ خشک کن طراحی شده است مبتنی بر فن آوری بالغ، استفاده از مواد با کیفیت بالا و قطعات که به طور گسترده ای در صنعت دارویی پذیرفته شده است. فرآیند تولید آن استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی تجهیزات کاملا ملاقات cGMP استاندارد، نرم افزار مطابق با استاندارد 11 قسمت CFR 21.

این نوع دارویی خلاء یخ خشک کن با CIP و سیستم SIP است حرفه ای طراحی شده برای نوع sacle بزرگ تولید صنعتی Lyophilizer، همچنین می تواند استفاده در مقیاس بزرگ تولید صنایع غذایی:

سیستم CIP و SIP خلاء یخ خشک کن مهم ترین جزئیات که شما باید پرداخت توجه هستند: یخ خشک کردن اتاق، مسدود کردن درب خشک، یخ خشک کردن قفسه خنک کننده سیستم خلاء سیستم، Circulating سیستم و انزوا شیر سیستم هیدرولیک / CIP / جرعه، و غیره. سپس اجازه دهید یادگیری 3 جزئیات مهم ترین سیستم CIP و فکر تهیه مکان مستقل است که شما نیاز به توجه با هم:

1. یخ خشک کردن اتاق / درب / قفسه

یخ خشک کردن اتاق نوع مخازن تحت فشار و محصولات آن یخ خلاء خشك شدن در آن به پایان برسد. اتاق بدن به طور کلی استفاده از فولاد ضد زنگ قوطی های مربع، این طراحی ساختار مناسب می تواند تمیز باشد راحت تر و کاهش زاویه کور را.

2 سیستم های خنک کننده / سیستم خلاء / گردش سیستم

سیستم خنک کننده است که شامل کمپرسور سردخانه، آب سرد سوپاپ دریچه اواپراتور کندانسور، و غیره، ارائه منبع خنک کننده برای یخ خشک کردن اتاق و خلاء کندانسور.

سیستم از طریق انجماد متوسط برای کنترل قفسه، گردش پمپ درایو انجماد متوسط در گردش خون در گردش خون.

3 سیستم هیدرولیک / CIP / جرعه

این سیستم برای تغذیه و تخلیه مواد از طریق بلند کردن و انداختن قفسه استفاده می شود. در همان زمان برای تمیز کردن اتاق خوب است. علاوه بر این، چوب پنبه به پنی سیلین بطری فشار می تواند. همچنین برای انجماد و خشک کردن انواع مواد استفاده می شود.

CIP می تواند اجرا به طور خودکار یا دستی از طریق برنامه کنترل فرآیند عقیم سازی کامل تمام اتوماتیک .

تمام قطعات ملاقات FDA / cGMP استاندارد.

TOPTION خلاء یخ خشک کن با گواهینامه ISO و CE بالا تضمین کیفیت مبتنی بر بيش از 10 سال توسعه فن آوری، TOPTION حرفه ای مقیاس بزرگ تولید یخ صنعتی خلاء خشک کن سفارشی، خوش آمدید تیم متخصص TOPTION تماس مستقیم: info@toptionlab.com


یک جفت: TOPTION Challange خانواده کوه هوآ

بعدی: اتوکلاو هیدروترمال راکتور سفارشی مواد مس