جستجو

Lyophilizer صنعت داروسازی سفارشی CIP & فکر تهیه مکان مستقل سیستم تولید کننده Lyophilizer

Date:Jun 22, 2016

داروسازی صنعتی lyophilizer CIP و سیستم SIP سفارشی ، این سیستم های خشک کن دو یخ طراحی شده بر اساس تکنولوژی بالغ TOPTION تیم مهندسین استفاده از مواد با کیفیت بالا و قطعات که به طور گسترده ای پذیرفته شده در صنعت داروسازی است.

فکر تهیه مکان مستقل و CIP سیستم دارویی یخ خشک کردن ماشین در فرآیند تولید استفاده از فن آوری پیشرفته ترین تجهیزات کاملا ملاقات cGMP استاندارد، نرم افزار مطابق با استاندارد 11 قسمت CFR 21.

صنعت داروسازی یخ خشک کردن lyophilizer اتاق نوع مخزن تحت فشار است و محصولات پایان فرایند خشک شدن یخ خلاء آن در آن. اتاق بدن به طور کلی استفاده از فولاد ضد زنگ قوطی های مربع، این طراحی ساختار مناسب می تواند تمیز باشد راحت تر و کاهش زاویه کور را.

محصولات در قفسه از طریق انجماد کنترل متوسط دمای بالا/پایین به کم آبی prefreezing و تعالی را علاوه بر این، stoppering توسط قفسه قبل از خروج از اتاق محصولات می تواند برآورده شود. استفاده از خنک کننده های غیر مستقیم و حرارت روش. هر قفسه را از طریق طراحی خاص تولید و پردازش, بنابراین یکنواخت سرمایش و گرمایش توانستيم.

خنک کننده سیستم دارویی lyophilizer صنعتی است که شامل کمپرسور سردخانه، آب سرد سوپاپ دریچه اواپراتور کندانسور، و غیره، ارائه منبع خنک کننده برای یخ خشک کردن اتاق و خلاء کندانسور.

سیستم از طریق انجماد متوسط برای کنترل قفسه، گردش پمپ درایو انجماد متوسط در گردش خون در گردش خون.

شیر انزوا اجازه می دهد تا اقدام با محصول بارگیری، تخلیه و انجماد در حالی که کندانسور defrosted است. علاوه بر این، شیر انزوا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست میزان محصول خشک کردن توسط اندازه گیری فشار رو به افزایش در طول زمان بسته شدن از پیش تعیین شده.

این سیستم برای تغذیه و تخلیه مواد از طریق بلند کردن و انداختن قفسه استفاده می شود. در همان زمان برای تمیز کردن اتاق خوب است. علاوه بر این، چوب پنبه به پنی سیلین بطری فشار می تواند. همچنین برای انجماد و خشک کردن انواع مواد استفاده می شود.

CIP می تواند اجرا به طور خودکار یا دستی از طریق برنامه کنترل فرآیند عقیم سازی کل پایان به طور خودکار. تمام قطعات ملاقات FDA / cGMP استاندارد.


سیستم CIP و SIP lyophilizer داروسازی صنعتی سفارشی خوش آمدید تماس info@toptionlab.com خدمات 24 ساعته/7days.

یک جفت: آنزیم بکشد، یخ خشک کن شیمی زیستی Lyophilizer سیستم حفاظت مطمئن

بعدی: آزمایشگاه یخ خشک کن برای خشک کردن محصولات بیولوژیکی