جستجو

اواپراتور فیلم نوع زداینده

Date:May 20, 2016

اواپراتور فیلم نوع تراشیدن دوار نوع جدید اواپراتور راندمان بالا است که حامل تبخیر فیلم تحت خلاء از طریق اجباری فیلم تشکیل توسط تراشیدن دوار در حال سقوط است.

اواپراتور فیلم نوع زداینده ویژگی های مانند ضریب انتقال حرارت بالا شدت تبخیر بالا کوتاه جریان عبور زمان و خاصیت ارتجاعی بالا عامل پس از آن به ویژه مناسب برای تبخیر، غلظت، degassing، بارش، تقطیر و تصفیه مواد به حرارت حساس، مواد با غلظت بالا مواد آسان متبلور و مواد حاوی دانه است.

بنابراین اگر شما نیز کار در صنایع شیمیایی صنعت پتروشیمی پزشکي کود روزانه مواد شیمیایی مواد غذایی، صنایع شیمیایی خوب و غیره اواپراتور فیلم Scraped خود بسیاری از ابزار efficienty را انتخاب کنید.

زداینده فیلم نوع اواپراتور ویژگی ساختاری اصلی :

1. موتور و سرعت کاهنده. واحد رانندگی برای چرخش روتور است. سرعت چرخش روتور بستگی به فرم از تراشیدن مواد ویسکوزیته و داخل قطر سیلندر تبخیر. انتخاب سرعت خطی مناسب زداینده پارامتر مهم برای تضمین عملیات پایدار و قابل اعتماد از اواپراتور و اثر کاهش رضایت بخش است.


2. پخش بشکه، مواد جدا کننده گاز مایع تبخیر سیلندر جدا پیکربندی های اصلی هستند.


3. روتور نصب در داخل سیلندر evaporating شفت دوار و براکت گردان تشکیل شده است. رانده شده توسط موتور و کاهش دهنده، روتور زداینده حرکت دایره ای را به درایو.

4. روتاری قلاب از ریخته گری دقیق فولاد ضد زنگ ساخته شده است که آن قدرت، ابعاد هندسی، ثبات، و غیره. به طور موثر تضمین شده است.

5. تراشیدن
1) کشویی زداینده - تراشیدن PTFE پر تصویب.
2) زداینده ثابت - تراشیدن ثابت از مواد فلزی ساخته شده است. مناسب برای تبخیر، غلظت، بارش و تصفیه مواد با غلظت بالا و آسان آن را برای تولید حباب است.
3) تراشیدن لولا - تراشیدن مناسب برای مواد است که به راحتی به شکل پوسته پوسته شدن در سطح و حرارت است.


زداینده نوع فیلم اواپراتور عملکرد امکانات:
1. کم فشار از دست دادن.
2 عملیات تحت خلاء را می توان در مفهوم واقعی متوجه شده است.
3 ضریب انتقال حرارت بالا و شدت تبخیر بالا.
4 کم دما تبخیر.
5. زمان عبور جریان کوتاه.
6. کم درجه بخار را می توان استفاده کرد.
7. قوی سازگاری و عملکرد مناسب.
8. کت فشار: به طور معمول طراحی شده با توجه به 0.4Mpa بخار و یا طراحی با توجه به نیاز کاربر. دیگر طراحی می تواند نیز ساخته شده که حرارت انتقال نفت به تصویب رسید،.
9. خلاء درجه داخل سیلندر تبخیر: به طور معمول طراحی بر اساس - 0.09Mpa (مورد - 680mmHg)، یا - 0.095Mpa (مورد - 720mmHg) و - 0.0986Mpa (مورد - 750mmHg) نیز می تواند با توجه به نیاز کاربر طراحی شده است.

اواپراتور فیلم نوع زداینده است بالا دستگاه تبخير آزمایشگاهی کارآمد, TOPTION ارائه سفارشی بر اساس واقعی پژوهش یا تولید نیازهای مشتریان، خوش و ارتباط با ما به طور مستقیم: info@toptionlab.com (24 ساعت/7days سرویس).

یک جفت: لذت عشق & دوران کودکی - آزمایشگاه TOPTION ارائه دهنده راه حل

بعدی: آزمایشگاه دانشگاه استفاده خلاء تبخیر کننده دوار