جستجو

TOPTION Challange خانواده کوه هوآ

Date:Apr 23, 2016

22 آوریل سال 2016 TOPTION خانواده چالش هوآ کوه با هم، 23:00:07: 00 ما صعود بیش از 8 ساعت در طول شب تمام. بالاخره رسیدیم Zhaoyang فنگ است که بالاترین قله.

هوآ کوه (چینی) کوه واقع در نزدیکی گوشه جنوب شرقی بخش حلقه فرودگاه حوضه رودخانه زرد در انتهای شرقی کوه های شین، حدود 120 کیلومتری شرق شیان که در آن نیزTOPTION شرکتواقع شده است. چالش تیم TOPTION فنگ Zhaoyang و ارتفاع آن 2,096 متر که آن هم بالاترین قله است.

این است ما در پای کوه هوآ محل شروع, پس از رسیدن به بالای کوه هوآ برای دیدن طلوع آفتاب قدرت است که ترویج ما رفتن به جلو است.

جلو در دنباله کوه بسیار آرام نسیم ملایم باد کوهنوردی صورت خود را و اجازه رقص مو ظرافت، شما تنها می توانید بشنوید نهر صدا مثل سنگ، لامپ طول دنباله کوه کوه بالاتر اگر ما را متوقف کند صعود، مانند ستاره، سپس دست نزنید این ستاره بسیار بسیار زیبا است، اجازه دهید هر کس از TOPTION خانواده احساس آرامش و آرام.

زیر معبد طلا قفل، شما می توانید انتخاب کنید یک قفل طلا و حک کردن خواسته های بهترین خود را در آن, سپس قفل آن در این معبد فرد خواسته های شما را دریافت و به سلامت، شود، خوشحال باشید خوش شانس برای همیشه، و غیره. برای اعضاء TOPTION، زوج قفل عشق خود را در اینجا و آرزو آنها هر دقیقه در تمام زندگی خود را به اشتراک بگذارید. خانواده قفل عشق خود را با والدین و تمایل والدین برای همیشه شاد و سلامت باشید. دوستان قفل دوستی خود را در اینجا... هر قفل آرزوها در اینجا، و هرگز تغییر.

بدون توجه به محل خطرناک فقط نیاز TOPTION خانواده با هم متحد شوند و سپس حاضر بی حد و حصر شجاعت و قدرت را به چالش. در زیر محل خطرناک ترین چالش ما با هم است:

از طریق حدود 8 ساعت به طور مداوم بالا رفتن، رسیدیم بالای کوه هوآ، احساس سرما، باد سرد سشوار و ما همه اما لبخند بر روی صورت ما هرگز تغییر، ما طلوع آفتاب هم، درست مثل افزایش امید به زندگی ما صبر کنید صبر کنید.

کوه هوآ محبوب به عنوان آن خطرناک است، دریغ بسیاری از مردم برای یک مدت طولانی، در واقع، speaked توسط افراد دیگری که شاید در حال حاضر، بنابراین اجازه ندهید که تصویر شما خطرناک صعود همه خطرناک است و difficults footstep خود را محدود، زندگی بسیار ساده است، می خواهید بروید و سپس رفتن به جلو.

اگر شما هم مایل به چالش, خوش تماس با ما, ما لذت اگر شما برخی از کمک در مورد استراتژی های کوهنوردی از دست بدهد.

یک جفت: آزمایشگاه دانشگاه استفاده خلاء تبخیر کننده دوار

بعدی: داروسازی یخ خشک کن با CIP & سیستم SIP