جستجو

هوموژنازر التراسونیک چه کار می کند؟

Date:Dec 06, 2017


هوموژنازر التراسونیک چه کار می کند؟


هموژنازر اولتراسونیک به طور گسترده ای در پراکندگی و تخلیه اولتراسونیک، امولسیون اولتراسونیک، تجزیه سلول های اولتراسونیک، استخراج سلول های اولتراسونیک و غیره استفاده می شود.


ultrasonic homogenizer from TOPTION INSTRUMENT.jpg


ultrasonic homogenizer operation panel .png


1. پراکندگی و تخلیه التراسونیک:


پراکندگی و تخلیه مواد جامد به مایعات یک کاربرد مهم از دستگاه های اولتراسونیک است. کاویتاسیون اولتراسونیک باعث ایجاد نیروهای برشی بالا می شود که آگلومره های ذرات را به ذرات تک اسپین تبدیل می کنند.


2. امولسیون التراسونیک:


امولسیون ها پراکندگی دو یا چند مایعات ناپیوسته هستند. سونوگرافی بسیار شدید توانایی لازم برای پراکنده شدن یک فاز مایع (فاز پراکنده) را در قطرات کوچک در مرحله دوم (فاز پیوسته) فراهم می کند. در ناحیه پراکنده، حباب های حفره حفره ای موجب موج های شدید شوک در مایع اطراف می شود و موجب تشکیل جت های مایع سرعت بالا می شود.


3. تخریب سلول اولتراسونیک:


این اثر را می توان برای تخمیر، هضم و دیگر فرایندهای تبدیل مواد آلی استفاده کرد. پس از آسیاب کردن و سنگ زنی، اولتراسونیک باعث می شود بیشتر مواد داخل سلولی مانند نشاسته و همچنین تخریب دیواره سلولی موجود در آنزیم هایی که نشاسته را به قندها تبدیل می کنند.


4. استخراج سلول اولتراسونیک:


استخراج آنزیم ها و پروتئین های ذخیره شده در سلول ها و ذرات زیر سلولی، استفاده موثر از اولتراسوند با شدت بالا است، زیرا استخراج ترکیبات آلی موجود در بدن از گیاهان و دانه ها با یک حلال می تواند به طور قابل توجهی بهبود یابد. سونوگرافی دارای منافع بالقوه در استخراج و جداسازی مولفه های بالقوه زیست فعال جدید است، به عنوان مثال از غیر استفاده شده.


بیشتر ابزارهای التراسونیک آزمایشگاهی لطفا با info@toptionlab.com تماس بگیرید مشاوره هموژنیزاسیون اولتراسوند حرفه ای.


یک جفت: جایی که مشتری Lyophilizer Benchtop؟

بعدی: دستگاه تست تقطیر کوتاه مدت، تحویل جدید، تامین کننده تقطیر کوتاه