جستجو

تلگراف اولتراسونیک مواد / سفارشی درمان كاويتاسيون التراسونیک

Date:Jun 29, 2016

TOPTION اولتراسونیک مواد دوا همچنین محبوب را سونوگرافی كاويتاسيون درمان، به عنوان آن استفاده cavatition از سونوگرافی برای پراکنده کردن ذرات coacervate است. با قرار دادن پردازش مورد نیاز سیستم تعلیق ذرات (فاز مایع) در زمینه های فوق العاده صدا استفاده مناسب آلتراسونیک دامنه و مدت زمان پردازش.

امولسیون های التراسونیک راکتور از طریق آن "اثر كاويتاسيون" بدانند امولسیون روغن مخلوط با آب امولسیون آب مخلوط با روغن مخلوط و همگن فاز پیوسته و فاز پراکنده مدرن فن آوری شیمیایی به جای پروانه آسیاب کلوئیدی و دیگر تکنولوژی های سنتی امولسیون است.

به عنوان ذرات نانو خود را آسان برای دوباره، در واقع محتوای اصلی نانو تکنولوژی اولتراسونیک است نحوه حل مشکل تراکم از نانوذرات، بنابراین می خواهم به دریافت تنها واگرا نانو ذرات بسیار مشکل است. چگونه ذرات نانو به طور مساوی پراکنده در ماتریس کلید فناوری نانو است.

So TOPTION امولسیون التراسونیک راکتور مناسب برای پراکنده کردن مواد نانو (گرافن دی اکسید سیلیکون، و غیره).

ویژگی مهم از امولسیون مافوق صوت است که، هیچ نیاز یا امولسیفایر نیاز کمتر به امولسیون بسیار پایدار وجود دارد.

مزایای آشکار امولسیون التراسونیک موجب آن در مواد غذایی و شیمیایی و دارویی، نساجی، ساخت کاغذ رنگ قدرت حرارتی سوخت سوخت مرکزی تهویه مطبوع نفت متالورژی و بسیاری از فرآیند های صنعتی دیگر کاربردی است که بیشتر و بیشتر، از جمله پایین احتراق سوخت پروژه مهم به افزایش است.

سفارشی كاويتاسيون التراسونیک درمان خوش آمدید تماس info@toptionlab.com خدمات 24 ساعته/7days.

یک جفت: سفارشی کردن اولتراسونیک كاويتاسيون راکتور آزمایشگاهی ترموستاتیکی نزدیکی التراسونیک راکتور

بعدی: ساعت عینک طلا و جواهر التراسونیک تمیز کننده برای تمیز کردن ماشین