جستجو

قیمت ماشین خشک کردن خلاء یخچال چیست؟

Date:Nov 15, 2018


قیمت ماشین خشک کردن خلاء یخچال چیست؟


ماشین خشک کردن ماشین منجمد خلاء طراحی شده است برای حل مشکل حفظ کالا طولانی مدت، مانند مواد غذایی، میوه ها، دارویی و غیره، نه تنها نیاز به ذخیره سازی طولانی مدت، بلکه نیاز به اثر و یا آسیب رساندن به ویژگی های شیمیایی و بیولوژیکی آن است.


vacuum freeze drying machine price


تجهیزات مورد استفاده در دستگاه های خشک کردن انجماد خلاء عبارتند از دارو، داروسازی، تحقیقات زیست شناسی، صنایع شیمیایی و تولید مواد غذایی و غیره. دستگاه خشک کن یخچال فریزر در تصویر بالا بسیار شبیه به خشک کردن یخچال غذا / میوه یخ و آزمایشگاه خشک کردن ماشین آلات است.


vacuum freeze dried fruitvacuum freeze dry machine


تمام محصولات پس از فرآیند خشک کردن یخ زده می تواند برای حفظ درازمدت بسیار آسان باشد. و آنها می توانند به حالت اصلی بازگردانده شوند و بعد از آب شدن خواص شیمیایی و بیولوژیکی خود را حفظ کنند.


1. عملیات آسان - صفحه نمایش لمسی رنگ 7 اینچ جاسازی شده داخلی، شما می توانید فرایند خشک کردن کامل یخ را با استفاده از این sceen لمس کنید، و سیستم کنترل آن 128 مگابایت است، از پردازشگر پیشرفته cortex-A8 استفاده می کند، عملکرد بسیار عالی سیستم کنترل.


vacuum freeze dryer design


2. جمع آوری اطلاعات آسان و راحت - دارای پورت U-disck در پانل عملیاتی است، شما می توانید تمام داده ها را به کامپیوتر دانلود کنید.


3. این مدل آزمایشگاهی سیستم کنترل خشک کن یخچال، می تواند 40 طرح آزاد خشک را ذخیره کند، هر طرح می تواند 40 قسمت از پارامتر دما را تنظیم کند. شما می توانید فرآیند خشک کردن را ذخیره کنید و در دفعات بعدی به طور مستقیم تماس بگیرید، بسیار راحت است.


ce freeze dryer


تولید کننده خشک کن خشک کن خشک کن، تضمین کیفیت قابل اعتماد، کمترین قیمت (به طور مستقیم به فروش لیتوفیلیزر کارخانه)، فروش صحیح در زمان، و پشتیبانی قطعات یدکی سفارشی. در حال حاضر با ما تماس بگیرید info@toptionlab.com برای بازدید از مراکز خشک کردن تجهیزات خلاء.

یک جفت: CBD صنعتی در عصر طلایی توسعه است

بعدی: در صد ليتر Jacketed شیشه طراحی راکتور جدید 2018