جستجو

زمانی که نیاز به استفاده از مسیر کوتاه تقطیر

Date:May 04, 2016

زمانی که نیاز به استفاده از مسیر کوتاه تقطیر

اولامسیر کوتاه تقطیر نیز نامیده می شود به عنوان سیستم تقطیر (مولکولی) مسیر کوتاه مسیر کوتاه تقطیر خلادستگاه تقطیر مولکولیتقطیر مولکولی برای تصفیه سیستم تقطیر خلا بالاشیمی آلی تقطیر مسیر کوتاه، و غیره. این نام همه مشتریان ما استفاده می شود زمانی که ارتباط با TOPTION، پس لطفا فقط نام آن متفاوت است، درک اما برنامه های کاربردی، ویژگی های فنی و مزایای شما همه یکسان هستند. به منظور مناسب برای شما، مادستگاه تقطیر مولکولیبه شرح زیر استفاده کنید.

دستگاه تقطیر مولکولی / تقطیر مسیر کوتاه نسبتا جدید جدایی تکنولوژی توسعه یافته توسط تیم مهندسین TOPTION تحت شرایط خلاء بالا، تقطیر مولکولی تجهیزات می تواند مایع و مایع مخلوط تحت درجه حرارت که به مراتب پایین تر از نقطه جوش مواد تفاوت ميانگين مسافت آزاد از مولکول جدا.

می خواهم به عنوان همه شناخته شده به جداگانه مایع و مایع مخلوط زمانی که درجه حرارت نمی رسیدن به آن نقطه جوش این بسیار دشوار و یا قادر به دستیابی به تجهیزات تقطیر طبیعی است اما برای برخی از گرما حساس یا آسان به مواد اکسیده شود، شما نیاز به کنترل دمای واکنش پس از این زمان زمانی که نیاز به استفاده از مسیر کوتاه تقطیر.

دستگاه تقطیر مولکولی فناوری های جدید جدایی است که به خصوص برای جدا کردن مواد از نقطه جوش بالا حرارت حساس و آسان به اکسیده می شود طراحی شده است.

مسیر کوتاه برنامه های تقطیر : اگر شما کار در مواد غذایی، دارویی، جریمه صنایع شیمیایی و یا می خواهید برای جدا کردن مواد الکترونیکی پلیمرها (پلییولها اسیدهای چرب، ترکیبات پلی اورتان، رزین های اپوکسی، لاکتات، گلیسیرین monostearate، طعم و رایحه گازوئیل و روغن پارافین)، و غیره. سپس شما نیاز به این نوع سیستم تقطیر به روند جدا.

فرایند طراحی از دستگاه تقطیر مولکولی به شرح زیر:

مزایای شما را از دستگاه تقطیر مولکولی ‍:

1.Transprent - مجاز آسان مشاهده در کل فرایند در مواد (رنگ، سیالیت، فیلم اثر زمان شروع تقطیر، ect.) وقتی که آزمایش تغییر تنظیمات سرعت فشار و دما و خوراک و چرخش. راحتی بهینه پارامترهای تکنولوژیکی و داده های تجربی را دریافت کمک.

2.بالا Pressuretightness - مغناطیسی کلاچ درایو سیستم علاوه TOPTION خوب پردازش های مختلف، هر دو سیستم خلاء به 0.001mbar تضمین.

3.Cleaness - مواد می تواند تنها شیشه ای لمسی و PTFE در جدا.

4.تعمیر و نگهداری آسان - سریع پیاده کردن ساختار و کیت مخصوص تمیز کردن کار نگهداری سریع و ساده تر.

5.گاو گیرنده تقطیر - مجاز کاربر به جمع آوری نمونه های 3 در جدایی روند که افزایش بهره وری آزمایش و تجزیه و تحلیل فرایند کمک می کند.

می خواهید به یادگیری جزئیات اطلاعات از دستگاه تقطیر مولکولی ? یا را دستگاه تقطیر مولکولی براساس درخواست تحقیق واقعی و روند تولید، لطفا دریغ نکنید برای تماس با تیم متخصص TOPTION به طور مستقیم: info@toptionlab.com (24 ساعت/7days آنلاین ارتباط).یک جفت: مینی آزمایشگاه روتاری اواپراتور طراحی جزئیات

بعدی: شیشه ای دو عرشه کشتی راکتور به سفارشی جدید