جستجو

چرا خشک کن فیلتر nutshce را انتخاب می کنید؟

Date:Jun 04, 2020

خشک کن فیلتر Nutscheیک تجهیزات جداسازی مایع جامد چند منظوره است ، که ادغام تصفیه ، شستشو ، خشک کردن ، هم زدن ، واکنش و دفع سرباره اتوماتیک را در اختیار دارد. می توان گفت خشک کن فیلتر Nutsche تجهیزات ایده آل برای فیلتر و خشک کردن با نام تجاری TTTTION استخشک کن فیلتر nutcheدارای طیف گسترده ای از ظرفیت 1L-2L ، 5L ، 20L ، 50L ، آزمایشگاه 200L - خلبان - انواع صنعت طراحی انعطاف پذیر است. سفارشی سازی حرفه ای ارائه شده است ، تیم مهندس قدرتمند ما می تواند نیازهای تحقیقاتی شما و بودجه متفاوت را برآورده سازد. از آنجا که از مزایای منحصر به فرد خشک کن فیلتر GS # 39 nishche است ، از آن به طور گسترده ای در مواد شیمیایی ، سموم دفع آفات ، نفت ، مواد غذایی ، چاپ و رنگرزی ، دارو و صنایع دیگر استفاده می شود.


nutsche filter dryer


1. فرآیند کامل اتوماتیک ، تست خلاء - تغذیه مواد - فشار (فیلتراسیون مکش) فیلتراسیون - تشکیل کیک فیلتر - شستشو - شستشوی دوغاب - فیلتراسیون فشار - خشک کردن - تخلیه مواد خشک - تمیز کردن آنلاین.


2. فیلتر کاملاً بسته ، بدون نشت ، آلودگی محیط زیست.


3. برای دستیابی به جداسازی جامد-مایع تحت فشار یا خلاء کار کنید. کیک فیلتر به طور مساوی در طول فیلتراسیون توزیع می شود ، و اثر جدایی جامد-مایع خوب است.


4- کنترل هیدرولیکی بلند کردن سیستم همزن باعث افزایش فضای نگه داشتن سرباره در طی زمان می شودتصفیه. بلند کردن و هم زدن پره های همزن باعث می شود کیک صافی و مایع تمیز کننده در حین تمیز کردن کاملاً مخلوط شوند و کیک صافی کاملاً شسته شود. راندمان در حین خشک کردن زیاد است و کل زمان کوتاه می شود.


5- دریچه تخلیه سرباره به صورت هیدرولیکی کنترل می شود و سیستم تخلیه سرباره به طور خودکار سرباره و ترشحات را می خرد ، و شدت کار را کاهش می دهد.


6.فیلترصفحه تصفیه شده میکرو فلزی یا پارچه فیلتر افقی را تصویب می کند. فیلتر در یک زمان تمیز و کامل ، بدون مایع باقیمانده است ، و دقت فیلتر مطابق با نیاز محصول انتخاب می شود. پارچه فیلتر از ساختار آب بندی منحصر به فردی برخوردار است و جایگزینی پارچه فیلتر آسان و سریع است.


7. سفارشی سازی پشتیبانی ، اگر به الزامات خاص ضد خوردگی نیاز دارید ، یا در مورد بلند کردن سکته مغزی قسمت تکان دهنده الزامی دارید ، می توانید با توجه به نیاز خود سفارشی سازی کنید.


کل فرایند همزن ، اختلاط ، ضرب و شتم ، واکنش ، شستشو و خشک کردن ، کنترل و عملکرد کاملاً خودکار ، راحت و بدون آلودگی است.خشک کن فیلتر Nutshceلطفاً با ایمیل خود تماس بگیرید یا با آنها تماس بگیریدinfo@toptionlab.comبه طور مستقیم ، اکنون ارتباط سریع برقرار کنید.

یک جفت: کاربردهای روش تقطیر مولکولی

بعدی: تقطیر مولکولی طراحی جدید 2020