جستجو

جزئیات CIP قابل تنظیم و سیستم SIP

Date:Aug 30, 2016

CIP و SIP کن سیستم یخ طراحی شده است مبتنی بر فن آوری بالغ، استفاده از مواد با کیفیت بالا و قطعات که به طور گسترده ای در صنعت دارویی پذیرفته شده است. فرآیند تولید آن استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی تجهیزات کاملا ملاقات cGMP استاندارد، نرم افزار مطابق با استاندارد 11 قسمت CFR 21.


یخ خشک کردن اتاق نوع مخازن تحت فشار و محصولات آن یخ خلاء خشك شدن در آن به پایان برسد. اتاق بدن به طور کلی استفاده از فولاد ضد زنگ قوطی های مربع، این طراحی ساختار مناسب می تواند تمیز باشد راحت تر و کاهش زاویه کور را.

محصولات در قفسه از طریق انجماد کنترل متوسط دمای بالا/پایین به کم آبی prefreezing و تعالی را علاوه بر این، stoppering توسط قفسه قبل از خروج از اتاق محصولات می تواند برآورده شود. استفاده از خنک کننده غیر مستقیم و حرارت .


سیستم خنک کننده است که شامل کمپرسور سردخانه، آب سرد سوپاپ دریچه اواپراتور کندانسور، و غیره، ارائه منبع خنک کننده برای یخ خشک کردن اتاق و خلاء کندانسور.

سیستم از طریق انجماد متوسط برای کنترل قفسه، گردش پمپ درایو انجماد متوسط در گردش خون در گردش خون.

شیر انزوا اجازه می دهد تا اقدام با محصول بارگیری، تخلیه و انجماد در حالی که کندانسور defrosted است. علاوه بر این، شیر انزوا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست میزان محصول خشک کردن توسط اندازه گیری فشار رو به افزایش در طول زمان بسته شدن از پیش تعیین شده.

این سیستم برای تغذیه و تخلیه مواد از طریق بلند کردن و انداختن قفسه استفاده می شود. در همان زمان برای تمیز کردن اتاق خوب است. علاوه بر این، چوب پنبه به پنی سیلین بطری فشار می تواند. همچنین برای انجماد و خشک کردن انواع مواد استفاده می شود.

CIP می تواند اجرا به طور خودکار یا دستی از طریق برنامه کنترل فرآیند عقیم سازی کل پایان به طور خودکار.

تمام قطعات ملاقات FDA / cGMP استاندارد.


یک جفت: پزشکی و دارویی خلاء یخ خشک کن

بعدی: شیشه خنک کننده راکتور & تابع جدایی مایع