جستجو

یخ خشک کردن پرسش و پاسخ دارویی & راه حل

Date:Mar 24, 2016

TOPTION به عنوان خلاء حرفه ای یخ خشک کن تولید در چین, ما تیم قوی و متخصص به منظور توسعه یخ خشک کردن فن آوری به منظور کمک به مشتریان خود اجتناب از موقعیت های بد در طب یخ خشک تولید مانند تزریق فوم تزریق طبقه ای، سطح ترک، تفاوت رنگ، و غیره، TOPTION مهندسین تجزیه و تحلیل دلایل و ارائه زیر مرتبط با راه حل های مبتنی بر بيش از 10 سال تجربه فنی ، امید می تواند کمک به شما برای جلوگیری از زیان های اقتصادی:

1. تزریق طبقه بندي - بالا و پایین inhomogeneity بالا دست و پایین تنگ، قسمت بالای سست است و تقریبا هیچ آب، قسمت پایین تنگی و آب بزرگتر است.

دلایل تزریق طبقه بندي و مربوط به راه حل:

1) حلالیت دارو کوچک، پس از پر کردن راه حل مبارزه با مواد مخدر در بطری و قرار دادن مدت زمان طولانی و یا به عنوان مواد مخدر مایع جدا کردن زمانی که دمای انداختن، سپس رسوب به نظر می رسد. شما می توانید یخ خشک کردن سرعت افزایش یا کاهش محتوای املاح برای رسیدن به هدف خود را.

2) گام استفاده از روش تصعید، درجه حرارت تصعید (هوادهی یا روش هوادهی) approproate نیست، پرش درجه حرارت خیلی بزرگ است، به خصوص در اولین گام بزرگ آب مطالب حذف کرده اند نمی شود. راه حل: در اولین درجه حرارت تصعید، ما یک زمان خشک شدن دما تنظیم. یک بار دماي خشك در رابطه با زمان، هدف این روش دریافت بیش از 95% آب تصعید است.

3) عملکرد کمپرسور و پمپ های خلاء در یخ خشك، تضعیف مانند درجه خلاء و رها می تواند، دام سرد درجه حرارت به اندازه کافی کم است (درجه حرارت سرد به طور کلی دام--65℃). لطفا پیدا کردن دلیل مسدود کردن خلاء خشک کن و در زمان تعمیر.


2. تفاوت رنگ - مواد مخدر پس از یخ خشک کردن مواد مخدر یک بطری یا دسته ای از مواد مخدر، رنگ پدیده تعارض وجود داشته باشد.

علل تفاوت رنگ و راه حل های مرتبط:

1) داروی خود را رنگ و یا رنگ ایجاد می شود پس از یخ خشک، این دو دلیل هر دو شاید علت تفاوت رنگ نهایی. اگر تفاوت رنگ در قسمت وسط طب را کشف می aviod تنظیم آن توسط یخ خشک شدن منحنی، همراه با هوادهی, باز کردن کانال آب محصولات شما از طریق این روش, تفاوت رنگ محصولات یخ خشک خواهد شد تا حد زیادی بهبود یافته.

2) کاهش مواد مخدر برخی از رنگ را با درجه حرارت تغییر در طول یخ خشك، این پدیده فیزیکی، محصولات قبل از انجماد در دمای پایین تر، تفاوت رنگ ساده تر اتفاق می افتد است. شما می تواند استفاده از روش دقیق برای اندازه گیری دمای نقطه eutectic محصولات اما به عنوان بسیاری از یخ خشک محصولات شکل آمورف است (مانند اضافه کردن نمک بافر درصد / saccharose disaccharides و غیره)، این نوع محصولات پس از شروع انجماد سپس محصولات پلاستیکی، همچنین نگه داشتن درجه حرارت کاهش نیاز به تحکیم بنابراین برای این نوع محصولات، لطفا با استفاده از درجه حرارت هنگامی که نمونه کاملا منجمد (سقوط دما) ، به طور کلی، تنظیم درجه حرارت قبل از انجماد باید کاهش 5 ~ 10℃ از سقوط دما.

3) رطوبت بالا در محصولات و یا ناهموار توزیع رطوبت در محصولات. شما می تواند استفاده از یخ کند و درجه حرارت محصولات لطفا نه کاهش بیشتر، 10℃ پایین تر از نقطه eutectic بهتر است. پیشنهاد استفاده از لباس گرم روش تصعید و همچنین می تواند تجویز دوز تثبیت کننده اسکلت incease را تنظیم کنید.

4) فیوژن اتفاق افتاده در خلاء یخ خشك. شما می تواند یخ خشک شدن منحنی تنظیم، افزایش گرما عرضه شده، رطوبت پایان خشک کردن در یک مرحله تعالی، لطفا با توجه به کنترل درجه خلاء و سطح پرداخت چنین تله می تواند برسد. یا شما نیز می تواند طول زمان خشک شدن پایه در خشک شدن منحنی اصلی تا رطوبت محصولات را کاهش می دهد. البته نسخه حاوی نسبت های نسبتا بالایی از نمک های معدنی و ژلاتین، و غیره،

کاهش قابل توجهی نقطه eutectic و دمای تصعید است بیش از حد بالا، منجر به محصولات همجوشی.

3. تزريق روان بطری - زیرا قبل از انجماد در دمای نمی رسیدن پایین تر محصولات eutectic نقطه, مسدود کردن شل. یا به عنوان زمانی که بیش از حد سریع حرارت تصعید خشک کردن، محلی گرم شدن، برخی از بخش محصولات ذوب شدن به مایع شرايط درجه خلاء بالا ظرفیت کوچک روان شدن مایع از شکاف سطح جامد خشک کردن.

سوالات فنی تر از خلاء خشک کن توقف و یا در یخ خشک شدن صنعت کار، ارتباط با متخصص TOPTION در مورد یخ خشک کن سفارشیبه شما خوش آمد.

یک جفت: TOPTION خلاء یخ خشک کن سری

بعدی: TOPTION نه تنها آزمایشگاهی ارائه دهنده راه حل است