جستجو

راه حل کلید تحریف مولکولی

Date:Feb 20, 2020

محلول کلید تقطیر مولکولی


محلول کلید تقطیر مولکولی ، زیست توده را به روغن خام تبدیل کنید ، نفت خام را به صورت تقطیر کنید ، 99.9٪ کریستال سی دی بالا را با خلوص بالا بدست آورید ، کارخانه به طور مستقیم تجهیزات یک مرحله ای را بفروشید: استخراج سانتریفیوژ کنف ، فیلتر آب نمناک ، اواپراتور دوار | تبخیر کننده فیلم برای پاک کردن حلال ، تجهیزات تقطیر مولکولی از فولاد ضد زنگ ، راکتور تبلور با فیلتراسیون ، پمپ گردش خون گرمایش و خنک کننده ، پمپ خلاء بالا و غیره


molecular distillation turnkey solution


چرا تجهیزات تقطیر مولکولی فولاد ضد زنگ را برای انجام تقطیر روغن cbd انتخاب می کنیم؟


1. از آنجا که تقطیرهای مولکولی در دماهای بسیار پایین از نقطه جوش مواد کار می کنند و مدت زمان اقامت مواد کوتاه است. بنابراین برای جداسازی نقطه جوش زیاد ، مواد اکسید حساس به گرما و آسان مناسب است.


2- تقطیر مولکولی می تواند به طور موثری موادی را در مایعات مانند حلالهای آلی ، بو و غیره از بین ببرد که روشی بسیار مؤثر برای انحلال مایع بعد از استخراج حلال است.


3. تقطیر مولکولی می تواند به طور انتخابی محصول هدف را تبخیر کند ، سایر ناخالصی ها را از بین ببرد و می تواند بیش از دو ماده را همزمان با جداسازی چند مرحله از هم جدا کند.


4- فرایند شکنش تقطیر مولکولی یک فرایند فیزیکی است ، بنابراین می تواند مواد جدا شده را از آلودگی و آسیب محافظت کند.


5. مواد فولادی ضد زنگ را انتخاب کنید تقطیر کارآمد بالا: سرعت انتقال حرارت به سرعت از جنس استنلس استیل ، ضریب اطمینان از استخراج 1.4 برابر بیشتر است.


6. سیستم کنترل دمای مختلف برای مؤلفه سنگین تر و مؤلفه نور ، از مواد حساس به گرما سود می برد.


molecular distillation turnkey solution


دستگاه تقطیر مولکولی باید از خلاء زیادی در فشار سیستم اطمینان داشته باشد ، به آب بندی مواد زیادی احتیاج داشته باشد و فاصله بین سطح تبخیر و سطح چگالش باید متوسط باشد.


TOPTION به عنوان تولید کننده تجهیزات تقطیر مولکولی قابل اعتماد با بیش از 15 سال سابقه تولید ، همراه با تیم فروش حرفه ای و تیم تحویل ، کیفیت تجهیزات قابل اطمینان گارانتی ، در زمان تحویل ، خدمات صمیمانه ، با ما تماس بگیرید info@toptionlab.com برای نقل قول هم اکنون.

یک جفت: از کجا باید پس از بازگشت به خانه ، تمیز و ضد عفونی شوید؟

بعدی: غرفه نمایشگاه آزمایشگاهی 2019 کره شماره 3F404