جستجو

طراحی تبخیر کننده جدید افزایش تبخیر فیلم

Date:Sep 10, 2020

تجهیزات تبخیر حذف حلال بسیار مهم است / بازیابی اتانول / ماشین بازیابی الکل، معمولا شامل تبخیر کننده دوار، تبخیر کننده فیلم پاک شده، سقوط تبخیر کننده فیلم، وافزایش تبخیر کننده فیلمتجهیزات تبخیر توسعه یافته جدید، تضمین بالاترین کارآمد، اندازه کوچکتر است.


rising film evaporator


اتاق تبخیر کنندهافزایش تبخیر کننده فیلمساخته شده است در لوله، مواد مجبور به تشکیل یک فیلم از لوله به سمت بالا برای رسیدن بهیکنواخت فیلم شکل اثرو بازده تبخیر بالاتری را تضمین کنید. طراحی لایه حفظ حرارت از تبادل حرارت صفحه به طور کامل توسط فویل آلومینیوم پیچیده + عایق پنبه + نوار برای اطمینان از aحفظ حرارت خوباثر و به دست آوردن یک تبادل بسیار قوی و ظرفیت خنک کننده. UL صدور گواهینامه پمپ دنده با طراحی ضد انفجار، عملیات امن، و پشتیبانی از 24h به طور مداوم کار می کنند.


200L 400L نوع فروش داغ ما است, این بدان معنی است که شما می توانید بهبود 200L, 400L الکل در هر ساعت, ما تضمین بالاترین کارآمد از نرخ تبخیر. اگر شما علاقه مند به تماس خوش آمدیدinfo@toptionlab.comبه درخواست کارخانه به طور مستقیم قیمت فروش، کمک به شما صرفه جویی در هزینه و زمان، همچنین ما پشتیبانی از سفارشی سازی حرفه ای.


یک جفت: روز ملی مبارک|اعلان تعطیلات

بعدی: استخراج گریز از مرکز و فیلتراسیون در صنعت CBD