جستجو

راهنمای انتخاب روتاری اواپراتور صنعتی Rotavapor

Date:Mar 28, 2016

10 ل ~ 50L روتاری اواپراتور اگر گسل روتاری اواپراتور در طول تولید خود را اغلب در توليد انبوه به عنوان rotavapor های صنعتی استفاده می شود? اگر rotavapor موتور معمولی ناگهان در حین کار نمی تواند کار? اگر حمام rotavapor نمی توانستم بلند کردن خودکار? اگر بطری روتاری نه آسان تمیز است؟ شما می توانید تصویر، مواد چگونه بسیاری از شما تلف خواهد شد? چگونه بسیاری از وقت و هزینه تلف خواهد شد? روش تحقیق و یا تولید خود را امن و دقیق را تضمین?

6 امتیاز improtant شما نیاز به در نظر هنگام مناسب روتاری اواپراتور - تیم متخصص از TOPTION انتخاب کنید.

1. اگر تمیز شارژ شارژ شیر را صرفا ارائه می روند و با دوام تجربه استفاده کنم؟ این بسیار مهم است, معمولا شیشه شیر را با مواد شیشه ای و ساختار جدید شارژ می تواند این درخواست را برآورده است.

2 اگر اتصال فلنج آب بندی خوبی است؟ لطفا با توجه به انتخاب یک فلنج حلقه مطبوعات سریع با طراحی یک قطعه کلیپ سریع که تجربه جدید در بالا آب بندی اتصال فلنج و بدون ابزار مورد نیاز قابل اعتماد و آسان به شما پیشنهاد می پرداخت.

3.Ati خوردگی PTFE تخلیه شیر که می تواند کمک به شما هیچ درجه خلاء و هیچ آلودگی به حلال دریافت کرد. استقرار و تحقیقات خود را دقیق و کارآمد را تضمین کند.

4.Anti خوردگی و پوشیدنی آب بندی سیستم تصمیم گیری اگر شما نیاز به مهر و موم دوار را اغلب جایگزین. ویژه طراحی شده و دقیق تولید ضد خوردگی و پوشیدنی آب بندی از تبخیر کننده دوار است که سیستم نرخ نهایی خلاء رسیدن 133Pa می تواند اجازه دهید را انتخاب کنید.

5.Anti انفجار حفاظت سیستم و سیستم حفاظت حمام enti انفجار و سابق رسیدن سطح بهتر ExdIIBT4، سپس تولید ایمنی نیازهای شما را برآورده.

6. خودکار بالابر حمام درب پوشش روتاری اواپراتور و افتتاح بزرگ بطری دوار به کار راحت و امن.

اطلاعات بیشتر در مورد تداوم لوله برای جلوگیری از silution غیر منتظره bumping به دریافت فلاسک کنترل عددی دمای حمام سرد دام حفاظت برای جلوگیری از جریان مایع پمپ خلاء به سیستم، و غیره. تماس با تیم sepecialist TOPTION در حال حاضر خوش آمدید.


یک جفت: راکتور های شیشه ای ستاره جدید هستند، شما مطمئن شوید که شما لازم نیست؟

بعدی: هزینه های ولگردی و قانونی شکنی در مارس، بسیاری از سفارش به حمله، آنچه شما انتظار دارند؟