جستجو

تبخیر کننده دوار انتخاب مدل A & س

Date:Jul 26, 2016

1. مهم ترین عملکرد روتاری اواپراتور چیست؟

هوا نفوذ ناپذیری است عملکرد مهم اولین تبخیر کننده دوار است که به طور مستقیم روتاتحقیقاواپراتور y عامل طبیعی و عمر. نفوذ ناپذیری هوا خوب است یا نه تصمیم گرفت توسط تامین کنندگان طراحی استاندارد استاندارد ساخت و انتخاب مواد و غیره "واقعی خلاء درجه" و "فشار خلاء حفظ زمان" استاندارد اندازه گیری هستند.

2. تفاوت شیشه را بلند کردن و بلند کردن حمام چیست؟

بالابر حمام بیشتر امن قطعات شیشه ای همسان با تبخیر کننده دوار بسیار آسان است که آسیب دیده است، نیازی به قفل بعد از اتمام بلند است. شیشه بالابر است مناسب عمدتا برای فلاسک دوار است که اندازه ثابت است، ارتفاع بالابری ثابت است، پس از پایان بلند، نیاز به قفل.

3. #29 و #24 تبخیر بطری دهان انتخاب است که نوع سنگ زنی بهتر است؟

ISO #29 و ISO #24 هر دو دهان استاندارد مدیریتی است. ایزو #29 استحکام بالا و بیشتر مناسب برای تمیز کردن، مناسب برای تبخیر کننده دوار وارداتی و همچنین سود شما به انتخاب بالن دستگاه حرکت.

4-کدام نوع پمپ خلاء برای تبخیر کننده دوار مناسب است؟

پمپ خلاء دستگاه پیش نیاز برای تبخیر کننده دوار، TOPTION ارائه سوم عرض SHB پمپ خلاء برای 1L ~ ل 10 آزمایشگاه روتاری اواپراتور, عرض SHB B95 پمپ خلاء صنعتی روتاry اواپراتور و 2XZ نیز عرضه شده برای روتاry اواپراتور، و غیره. اما سرد با استفاده از تله و یا روش های دیگر را فراهم حفاظت در برابر خوردگی بیشتر بهتر است.

5-در کدام وضعیت اثر تراکم بهتر است?

درجه حرارت آب را به عنوان فصل مختلف آن دما تغییر می دهد. بنابراین بازیابی حلال بهره وری پایین و آب کندانسور تغییر رنگ سازند و در مقیاس را در تابستان است.

شما می توانید انتخاب زیر دو راه حل های آزمایشگاه:

1) بهترین راه حل: مجهز به خنک کننده مناسب دمای پایین گردش پمپ، هنگامی که شما انتخاب, لطفا با توجه به "برودتی ظرفیت"، "کمترین دما"، "گردش مشترک"، "گردش ظرفیت" و "فشار گردش", TOPTION دمای پایین تامین تجهیزات حرفه ای برای تبخیر کننده دوار.

2) برای تبخیر کننده دوار آزمایشگاهی، دام سرد می تواند توسط یخ خنک کننده.

6. نحوه بهبود روتاری اواپراتور عمر چگونه است؟

1) لطفا عامل مبتنی بر آموزش بهره برداری تبخیر کننده دوار TOPTION.

2) پس از پایان تحقیقات لطفا روتاری اواپراتور در زمان تمیز.

3) سطح تبخیر کننده دوار می باید تمیز نگه دارید.

4) تماس با ما TOPTION متخصص برای هر گونه مشکلات در طول تبخیر کننده دوار عامل.


یک جفت: مافوق صوت همراه اختلال سیستم

بعدی: TOPTION اوت ماهانه ستاره