جستجو

مسیر کوتاه تجهیزات طراحی جدید

Date:Nov 04, 2020

امروز, من مفتخر به اینجا به شما معرفی به مسیر کوتاه جدید تجهیزات تفتیش TOPTION طراحی شده بر اساس بازار و پیشنهادات مشتریان قدیمی, با بهره گیری از هدایت حرارتی بالا از مواد فولاد ضد زنگ, طراحی اواپوراتور آن همراه با مواد شیشه ای borosilicate, در این راه, کل فرایند تغایر را می توان به وضوح و شهودی مشاهده. و این مزیت اصلی TOPTION این تجهیزات جدید طراحی شده کوتاه مسیر مولکولی است.


short path distillation new design


چيز مهم سه بار گفته ميشه . به عنوان یک کارخانه با 15 سال تجربه در تحقیق و توسعه و تولید استخراج و تجهیزات، TOPTION ارائه سفارشی سازی حرفه ای، پشتیبانی فنی، و سفارشی سازی راه حل کلید در دست یک توقف، از جمله تجهیزات درجه حرارت بالا و پایین، پمپ خلاء، و راه حل های یک توقف برای کمک به شما کارآمدترین استفاده از تمام سیستم های تجهیزات، برای به دست آوردن روغن با کیفیت بهتر، به شما کمک خواهد کرد صرفه جویی در زمان در انتخاب و صرفه جویی در هزینه های کلی.


از نظر پیکربندی محصول، TOPTION انتخاب گواهینامه CE و صدور گواهینامه UL را دارد، برای شرکت TOPTION به عنوان یک کل ISO، SGS، BV، گواهینامه TUV، Alibaba گواهی تامین کننده برتر در چین را پشت سر گذاشته است. TOPTION قدرت برای کمک به شما به حداکثر رساندن سود خود را، و انجام سفارشی سازی یک به یک با توجه به نقاط قوت خود را. همچنین طراحی محصول و R&D از نزدیک تقاضای بازار و بازخورد یک پایگاه مشتری قدیمی بزرگ را دنبال می کنند. هم عملی است و هم به طور مداوم در همه جنبه ها بهینه سازی شده است. منتظر چي هستي؟ تماس با ما به زودی از طریقsalesj@toptionlab.com 


یک جفت: تجهیزات استخراج نمایشگاه آنلاین MJBizCon

بعدی: یادآوری گرم از TOPTION ابزار شرکت ، با مسئولیت محدود