جستجو

دستگاه جوش التراسونیک برای ماسک صورت

Date:Apr 08, 2020

دستگاه جوش التراسونیک برای ماسک صورت


دستگاه جوشکاری دستگاه گوش اولتراسونیک دستگاه جوشکاری خودکار و جدول از نوع تحویل سریع ظرف مدت 12 ساعت ، اتصال نرم افزاری با کیسه غیر بافته ، جوشکاری حلقوی گوش ماسک صورت غیر بافته ، جوشکاری کمربند لباس غیر بافته و غیره ، کارخانه با فروش مستقیم اطمینان از کیفیت قابل اعتماد ، قیمت رقابتی بدون واسطه ، سهام موجود برای تحویل سریع


ultrasonic welding machine


بین سنت و پلاستیک مشترک قطعه ، اتخاذ ارگانیک برای نگه داشتن چسباندن دارویی ، نه تنها در ظاهر محصولات تأثیر نمی گذارد بلکه باعث می شود که محصولات از نظر درجه ، عدم کارآیی و حلال شیمیایی باعث آلودگی محیط نمی شوند ، تأثیر می گذارد. سلامت.


توسعه و استفاده از فن آوری جوشکاری مافوق صوت ، پدیده بد موارد فوق را برطرف کرده است ، مصرف انرژی را کاهش می دهد ، جوشکاری می کند از شکل ، محکم ، آسان به کار می رود ، همچنین ، اقتصاد و منافع اجتماعی را برای کاربر به ارمغان می آورد.


این دستگاه جوش نقطه ای اولتراسونیک در جوش یکبار مصرف پارچه نخی بافی ، ماسک گاز ، دو عضله لاستیکی انتهایی بطور عمده استفاده می شود ، می تواند مستقیماً نگه داشته و جوش دهد ، می تواند وضعیت آویزان کند ، بسیاری از مدل های مو مطابق با محیط کار خود نیز استفاده می کنند.

ultrasonic welding machine application

برای اعلام قیمت کارخانه ، اطلاعات سهام و غیره هم اکنون با info@toptionlab.com تماس بگیرید .

یک جفت: دماسنج مادون قرمز جدید پزشکی

بعدی: دماسنج و ماسک تأمین می کنیم ، بیایید باهم مشکلات را پشت سر بگذاریم