جستجو

از کجا باید پس از بازگشت به خانه ، تمیز و ضد عفونی شوید؟

Date:Mar 01, 2020

پس از بازگشت به خانه ، نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی کردن از کجا دارید؟


چگونه می توانیم در زمان ویروس جدید از سلامتی خود و خانواده هایمان محافظت کنیم؟ بعد از بازگشت به خانه ، نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی کردن از کجا دارید؟


9 1. مو


هنگام بیرون رفتن به خارج از منزل یا اماکن عمومی عمومی ، امکان داشتن موی با غلظت زیاد و قطرات دارای ویروس زنده در همان زمان بسیار کم است ، بنابراین شما بعد از رفتن به خانه به مکش مخصوص یا ضد عفونی کردن احتیاج ندارید ، فقط آن را نگه دارید. روزانه تمیز کنید

8 2. پوست


قطرات تنفسی و انتقال نزدیک تماس هنوز هم اصلی ترین راه های انتقال هستند. ویروس تاج جدید نمی تواند از طریق پوست به بدن انسان نفوذ کند. تا زمانی که روش صحیح شستشوی دست و عادت به شستن دست ها حفظ شود ، می توان از انتشار ویروس از طریق این کانال ها جلوگیری کرد.

7 3. چشم ، دهان و بینی


ویروس به طور عمده از غشاهای مخاطی مانند دهان ، بینی و چشم تهاجم می کند. بنابراین ، چشم های خود را مالش ندهید و بدون شستن دست ها ، مخاط را لمس نکنید.

6 4- پارچه


احتمال ویروس آلوده کردن افراد به آلودگی لباس بسیار کم است. اگر در مکانی خاص نبوده اید ، مانند مراجعه به بیمار در بیمارستان یا در معرض علائم مشکوک هستید ، نیازی به ضد عفونی کردن لباس های خود ندارید.

5 5. تنها


بعد از حل شدن قطرات ، حتی اگر کفش احتمالاً به ویروس آلوده شده باشد ، مقدار آن بسیار اندک است. در زندگی روزانه کف کفش نیازی به ضد عفونی نیست. آنها را تمیز نگه دارید.

1

6. ماسک


لایه بیرونی ماسک کثیف ترین است. وقتی آن را به خانه می برید ، قسمت بیرونی ماسک را لمس نکنید. ماسک های پزشکی یکبار مصرف را در یک محیط تمیز ، خشک و تهویه قرار دهید تا به طور طبیعی خشک شود و از استفاده مجدد آنها استفاده شود.

3

7. تلفن همراه


توصیه می شود بعد از رفتن به خانه ، تلفن را خاموش کنید ، در 75 درصد الکل فرو رفته یا سطح گوشی را با سایر بافت های استریل پاک کنید که به محصولات الکترونیکی آسیب نمی رسانند. اگر هنگام بیرون آمدن از تلفن استفاده نمی کنید ، دیگر نیازی به ضدعفونی کردن سطح گوشی ندارید.

4 8. کلیدها


مردم غالباً کلیدهای خود را نادیده می گیرند. می توانید از مواد ضد عفونی کننده مبتنی بر الکل استفاده کرده یا با سواب پنبه ای الکل پاک کنید.

2

9. کیف خرید


هنگام عزیمت به خرید ، بهتر است کیسه خرید خود را بیاورید ، در صورت لزوم ، سطح آن را با 75٪ الکل اسپری کنید تا ضد عفونی شود.


اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید info@toptionlab.com

یک جفت: دماسنج و ماسک تأمین می کنیم ، بیایید باهم مشکلات را پشت سر بگذاریم

بعدی: محلول کلیدی تقطیر مولکولی