Banner
صفحه اصلی > محصولات >> اسپری خشک کن

10 ل اسپری خشک کن

10 ل اسپری خشک کن
چت کن

جزئیات محصول

اگر شما برای مواد شیمیایی و زیست شناسی و دارویی و مواد غذایی 10 l اسپری خشک کن از چین 10 l پاششی دنبال، سانتریفوژ اسپری خشک کن، دستگاه خشک کن 10l با اسپری های گریز از مرکز، شیر اسپری خشک کن، اسپری خشک، اسپری خشک کردن مواد غذایی صنعت تولید کنندگان و تامین کنندگان و facoty و یا چک کردن 10 l اسپری خشک کن سفارشی سازی و طراحی با فروشنده حرفه ای در چین، لطفا احساس رایگان برای تماس با ابزار Toption.

1. ویژگی های

1) در سرعت بالا پس از پاشش مواد مایع خشک سطح مواد تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. در جریان هوای گرم 95% ~ 98 درصد از آب می تواند در یک لحظه تبخیر. زمان تکمیل خشک کردن نیاز به تنها چند ثانیه.

2) این است که به ویژه مناسب برای خشک کردن مواد به حرارت حساس است. محصولات نهایی خود یکنواختی خوب تحرک حل ظرفیت خود. و محصولات نهایی سرشار از خلوص خود و در کیفیت آنها خوب است. روش تولید ساده و عملیات و کنترل آسان است. مایع با رطوبت مطالب 40 ~ 60% (برای مواد ویژه مطالب برسد 90%.) می توانید به محصولات پودر و یا ذرات خشک شده یک بار در زمان.

3) پس از خشک کردن، بدون نیاز به شکستن و مرتب سازی، تا مراحل عملیات تولید را کاهش دهد و به منظور افزایش خلوص محصول وجود دارد. قطر ذرات محصول پايگى و محتواي آب را می توان از طریق تغییر وضعیت عملیات در یک محدوده خاص تنظیم شده است. بسیار مناسب برای کنترل و مدیریت است.

2.Principle:

1) پس از فیلتر شده و گرم هوا وارد توزیع کننده هوا بالای خشک کن می شود. هوای گرم وارد خشك كن صورت مارپیچ و یکنواخت می شود. عبور از سمپاش های گریز از مرکز با سرعت بالا در بالای برج مواد مایع را بچرخانید و به دانه های بسیار ریز مایع اسپری.

2) از طریق زمان بسیار کوتاه تماس با هوا حرارت، مواد به محصولات نهایی خشک می تواند. محصولات نهایی خواهد شد به به طور مداوم از پایین برج خشک و مکش تخلیه شده است. گاز زباله از دمنده مرخص خواهد شد.

3.Application:

1) اسپری خشک کن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طیف گسترده ای که در آن تولید نمونه پودر جریان آزاد لازم است. تکنیک های این مواد در زمینه های زیر با موفقیت پردازش است:

نوشیدنی، طعم و رنگ، شیر و محصولات تخم مرغ، گیاه و عصاره های گیاهی، دارو، مواد به حرارت حساس، پلاستیک، پلیمرها و رزین، عطر، سرامیک و مواد پيشرفته، صابون و مواد شوینده، خون، كلرنتس برای، مواد غذایی، چسب، اکسیدهای، پارچه، استخوان، دندان و دندان Amalgan و بسیاری دیگر.

2) بسیاری از راه حل و supernsions اسپری خشک ارائه محصول نتیجه ویژگی مواد است که می تواند.

3) زیرا مواد تنها لمس هوا برای لحظه ای کوتاه که حرارت جزء مواد را نابود کند آن در زمینه مواد غذایی، زیست شناسی، مواد، داروسازی، دانشگاه و موسسه تحقیق و توسعه، و غیره به خصوص برای مواد حساس به درجه حرارت برای مثال، پودر پردازش محبوب است.

پارامترهای فنی

مورد

واحد

TP S100

حداكثر ظرفيت

ml/h

10L/h

محدوده دمای هوای ورودی

50° C ~ 300 درجه سانتیگراد

محدوده درجه حرارت هوای خروجی

30° C ~ 150 درجه سانتی گراد

سیستم اسپری

/

نازل های گریز از مرکز

قدرت گرمایش الکتریکی

کیلو وات

28

منبع حرارت

/

برق

پودر خشک میزان بازیابی

%

≥98

سرعت چرخش

دور در دقیقه

22000

قطر سینی اسپری

میلی متر

80

قطر دیسک کردن اسپری

میلی متر

80

ابعاد

میلی متر

2500 * 1600 * 2800

حداکثر رطوبت تبخير

Kg/h

10

اسپری حالت سر درایو

/

مکانیکی درایو


پرس و جو