Banner
صفحه اصلی > محصولات >> اسپری خشک کن

5L اسپری خشک کن

5L اسپری خشک کن
چت کن

جزئیات محصول

اگر شما هستند به دنبال شیمی زیست شناسی دارویی و غذایی 5 l اسپری خشک کن از چین 5 l اسپری خشک کن، خشک کردن ماشین با اسپری های گریز از مرکز 5 l 5l دستگاه خشک کن با اسپری های گریز از مرکز عقیم دستگاه خشک کردن، خشک کردن شیر اسپری خشک کردن شیر تولید کنندگان و تامین کنندگان و facoty، اسپری و یا چک کردن 5 l اسپری خشک کن سفارشی سازی و طراحی با فروشنده حرفه ای در چین، لطفا احساس رایگان برای تماس با ابزار Toption.

اصل کار

هوا را از طریق فیلتر و بخاری آمده به توزیع هوای گرم است که در بالای اتاق برای خشک کردن، توزیع هوای گرم تولید هوای گرم، سپس هوای گرم به خشک کردن اتاق به طور مساوی می آیند و حرکت فزاینده، در همان زمان تحویل مواد مایع به سر اسپری های گریز از مرکز است که در بالای اتاق خشک، مواد مایع به عنوان مه قطرات اسپری ، تا افزایش مساحت انقباض سطح مواد مایع و هوای گرم خشک رطوبت تبخیر به سرعت، محصولات در زمان بسیار کوتاه. درشت محصول جمع آوری شده توسط بشکه مجموعه است که در پایین گاز خشک کن، مواد زائد تخلیه شده توسط فن های گریز از مرکز است.

مشخصه

1. سرعت سرعت خشک شدن. مواد مایع پس از پاشش سانتریفوژ، اراده سطح افزایش یافته تا حد زیادی، در دمای بالا جریان هوا، لحظه ای 95 تبخیر خواهد شد ~ 98 درصد رطوبت تا زمان خشک شدن مورد در ده ثانیه خواهد بود.

2. اتخاذ الگوی جریان موازی اسپری خشک شدن در طی فرآیند خشک کردن، دمای قطرات مایع که وعده داده است محصولات با کیفیت بالا زیاد نیست. نه مواد خشک را حد و مناسب برای خشک کردن مواد حساس حرارتی در اسپری خشک کردن اتاق و قطرات مایع و جریان هوای گرم با همان جهت، اگر چه دمای هوای گرم برخی است بالاتر است، اما به عنوان بلافاصله تماس با قطرات مایع اسپری هوای گرم پس از آن به خشک کردن اتاق، دمای اتاق خشک کردن شیب پایین، است بنابراین ، دمای ترخيص محصول بستگی به درجه حرارت اگزوز و پایین تر از درجه حرارت اگزوز.

3-کاملا کاربردی منطقه. با توجه به خواص مواد خشک کردن در هوای گرم استفاده کنید و همچنین می تواند مدل باد سرد استفاده کنید. دسته های بزرگ مواد با ویژگی های بزرگ و مختلف همه می شود تولید شده توسط این دستگاه، مشترک در: پلیمرها و resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 علاوه بر atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 تخم مرغ products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood و ماهی فرآورده از مواد شوینده و dirt、fertilizer、organic سطح compound、inorganic ترکیب کلاس، و غیره.

4. توجه به خشک کردن روند تکمیل در یک لحظه، پس محصول از پراکندگی مناسب 、fluidity و حلاليت محصول از تقریبی کروی در واقع شکل قطرات، میتوانید.

5. تولید فرآیند عملیات ساده و راحت و کنترل آسان است. اسپری خشک کن استفاده می شود برای حلال است که رطوبت 40 ~ 60% مواد خاص حتی رطوبت بالا 90% نیز می شود خشک به عنوان پودر محصولات در یک زمان. بسیاری از محصولات لازم نیست خرد کن و غربالگری پس از خشک کردن، بنابراین روند تولید را کاهش دهد، ساده تكنولوژي و قول خلوص محصول. برای محصول size、precision ذرات رطوبت در محدوده خاص می تواند تغییر تنظیم شرایط عملیاتی، کنترل و مدیریت بسیار آسان است.

6. به منظور محافظت از مواد دور از آلودگی و افزایش عمر سرویس دستگاه، تمام نقاط تماس با مواد تمام اتخاذ 1Cr18Ni9Ti استیل مواد. عملیات را به راحتی، استفاده از سیستم کنترل عملیات یکپارچه سازی که نصب آن به معنای دستگاه نشان می دهد هر بخشی و روشن/خاموش دستگاه همه در کنترل دولت است.

پارامترهای فنی

مورد

واحد

TP S50

حداكثر ظرفيت

ml/h

5000

محدوده دمای هوای ورودی

140° C ~ 300 درجه سانتیگراد
قابل تنظیم

محدوده درجه حرارت هوای خروجی

80° C ~ 90 درجه سانتی گراد

دقت درجه حرارت

1

زمان خشک کن

S

1.0 ~ 1.5

سرعت پمپ سرنگ

ml/h

5000

سیستم اسپری

/

نازل های گریز از مرکز

جهت اسپری

/

رو به پایین جریان شرکت

قدرت گرمایش الکتریکی

کیلو وات

9

منبع حرارت

/

برق

قدرت کل

/

10KW 380V

قطر مخزن استیل

میلی متر

800

پودر خشک میزان بازیابی

%

≥95

نوع چرخش اسپری های گریز از مرکز


چرخش هوای فشرده

سرعت چرخش

دور در دقیقه

25000

قطر سینی اسپری

میلی متر

50

ابعاد

میلی متر

1800 * 930 * 2200

پرس و جو